אודות

בנכסי מולטי פמילי בארה״ב

עלינו

הצוות הניהולי

הצוות הניהולי מורכב מרועי מעודי, מייסד ומנכ”ל, ויקי מקולו-בשם, סמנכ”לית תפעול וצ’אד נ. קאדוורת’ סמנכ”ל הכספים.
Valore
 היא חברת יזמית, שהוקמה בשנת 2013, על ידי רועי מעודי, מתוך חזון לייצר עסקאות מובחרות בצורה סלקטיבית, במקום, כפי שקורה ברוב המקרים, לאלץ ישראלי להסתפק בשיווק עסקאות בינוניות שמסתובבות בשוק. עד כה השקיע הצוות ביחד בלמעלה מ-300 מיליון דולר ב-16 מתחמי מגורים בארה”ב, בהם גרות אלפי משפחות.

שותפים אמריקאים

ויקי וצ׳אד הם אמריקאים שחיים בארה”ב, ולכך חשיבות אדירה בהצלחת החברה.
כאמור
, Valore היא חברה יזמית, ולא חברת שיווק/ תיווך נדל”ן, והמשמעות היא שאנחנו יוזמים בפועל את ההשקעות ולצד זה גם משקיעים בפרויקטים עצמם. לכן, חשוב שיהיו בצוות אנשים שקרוב לשוק – פיזית ותרבותית - שמכירים את השטח כמו את כף ידיהם, שבקיאים בחוק האמריקאי ומנוסים בעבודה מולו, וכמובן, זמינים פיזית לטפל בזמן אמת בכל מה שיידרש.

סטנדרטים בינ״ל

רועי מעודי, לאחר 12 שנות קריירה בתחום ההיי-טק (כגון: אמדוקס וטלדור), עבר לתחום היזמות והנדל״ן והביא איתו לתחום את הסטנדרטים הכי גבוהים והבלתי מתפשרים של תעשיית היי-טק הבינ״ל. ירידה לפרטים, כניסה בעובי הקורה, עבודה עם הון אנושי איכותי ומקצועי, אמינות ויושרה- הם עמודי התווך שלנו.  ב- Valore כשמדובר בהשקעות נדל״ן בארה״ב – כל הסטנדרטים הללו מקבלים חשיבות עצומה ועומדים לנגד עינינו.

FOLLOW THE LEADER

העניין הרב שמעוררת Valore בארה”ב ובקרב משקיעים אסטרטגיים ישראלים, הביאה ליצירת אסטרטגיית השקעה החדשה בשם FOLLOW THE LEADER

גופים שמתמחים בהשקעות נדל"ן בהיקפים גדולים, מובילים השקעות בפרויקטים וValore משקיעה מכספה ביחד איתם.
היתרה, בדרך כלל, כ-10-20 מהעסקה, מיועדת למשקיעים כשירים, שנכנסים באותם התנאים של המשקיע האסטרטגי שמוביל את העסקה.